نمایش مفاهیم جدید SUV از کیا

نمایش مفاهیم جدید SUV از کیا

نمایش مفاهیم جدید SUV از کیا

  • Kia Masterpiece  مفهومی جدید در ناهمواری
  • مفهوم جدید از SUV را پیش بینی می کند

Kia Motors  چندی پیش با Kia Masterpiece نمایش جدید را در نمایشگاه موتور سئول 2019 نشان داده است که پیش نمایش طراحی آینده این نام تجاری را نشان می دهد.

کمپانی کیا دو مفهوم از سه مفهوم، نخستین ماموریت خود را در سئول به نمایش می گذارند و Kia Masterpiece  را در مرکز خود قرار می دهند و یک بدن بزرگ SUV با یک کابین لوکس و با تکنولوژی بالا ترکیب می کند. Masterpiece با امضای Kia همراه است، یک مدل مفهومی جدید که از طراحی و طرح یک SUV آینده نگر از این نام تجاری پیش نمایش می کند.

 

این اتومبیل ها با ماشین مفهومی Imagine Kia همراه شده اند، یک سدان ورزشی تمام الکتریکی که مظهر اشتیاق کیا برای ایجاد اتومبیل های هیجان انگیز کم مصرف است.

هرکدام از این طراحی ها آینده کیا را نشان می دهد. طیف گسترده ای از SUV ها، انگیزه ای برای رشد بلند مدت فروش Kia در سراسر جهان است.  Kia Masterpiece بینش کیا در چگونگی طراحی این رده از خودرو ها را ارائه می دهد. طراحی بیرونی و داخلی خیره کننده و تکنولوژی های پیشرفته بیان میکند که کمپانی کیا چه چیزی در اختیار رانندگان انواع وسایل نقلیه خود قرار می دهد

 

Kia Masterpiece –  مفهوم از یک SUV  بزرگ و قوی است

Masterpiece به معنای شاهکار است که مفهوم ظاهر عمومی خود را با یک SUV بزرگ و قوی ارائه می دهد. شاهکار اشاره به این دارد که چگونه نام تجاری می تواند آخرین طرح ها و ویژگی های آن را برای قسمت بزرگی از راه دور SUV تطبیق دهد.

 

مانند دیگر مدل های اخیر کیا، بیرونی خودرو با ساختار مجسمه سازی و خطوط جسورانه مشخص شده است. همراه با یک موقعیت هدفمند SUV و بدن برجسته و یک سیستم قدرتمند درایو تمام چرخ، ظاهر ناهموار خود را با قابلیت ” go-anywhere” (به معنای  برو به هر نقطه) واقعی همسان کرده است.

 

جلوی ماشین ویژگی جدیدی از پنجره نماد کیا است، یعنی “بینی ببر” – با این حال، در خارج از قسمت جلو تمام بخش مفهوم، بدون مرزهای روشن بین چراغ های جلو طراحی شده است. طراحی جلوی ماشین در عقب ماشین، با خطوط امضا در هر دو انتهای خودرو به ماشین به طور مداوم طراحی شده است.

با استفاده از یک پنجره بزرگ و کاپوت طولانی در جلو، و طراحی عقب که بر ثبات لامپ های عقب و خطوط بدن تأکید می کند. در جلو، چراغ های آن به مشبک “ببر” متصل شده اند، با چراغ های یکپارچه روز. ظاهر بیرونی با مجموعه ای از ویژگی های طراحی شده متمایز که به طراحی معاصر خودرو کمک می کند. این شامل لامپ های LED نازک در جلو و عقب، خطوط تیز در داخل بدنه خودرو و جزئیات دقیق فلزات است.

 

اولین مأموریت آژانس برای مفهوم کاملا تصور شده توسط Kia است

تجسم بصری از تمایل نام تجاری به حرکت به جلو در جهان هیجان انگیز برق، این مفهوم اولین ماشین الکتریکی چهار نفره الکتریکی خالص Kia است. به طور ذهنی طراحی شده برای نشستن در خارج از صنایع خودرویی از پیش تعریف شده خودرو، آن هماهنگ با هم ترکیب عناصر یک وسیله نقلیه ورزشی عضلانی، یک سالن خانواده براق و ورزشی و یک crossrosver همه کاره و بزرگ است. مفهوم Imagine توسط Kia نشان دهنده یک زبان طراحی پیشرفته Kia برای آینده است، با تفسیر هوشمندانه از موتیف های موجود Kia و بدنه ای که توسط ترکیبی از ورق فلزی تیزهوش، خطوط واضح و آیرودینامیک کارآمد مشخص شده است.

 

تیم طراح اروپایی Kia به طور کامل از معماری شاسی طرح تمام الکتریکی قدرت موتور بهره می برد تا فضای کابین را به حداکثر خود بیفزاید و یک محیط بی نظیر و جادار ایجاد کند. در مضمون طنز آمیز به وسواس جاری در صنعت در حال حاضر صفحه نمایش داشبورد همیشه در حال افزایش است، مفهوم دارای 21 صفحه نمایش فوق العاده با وضوح منحصر به فرد است. این منحنی در بالای صفحه داشبورد در یک طرح است که در همان زمان هم گاه به گاه و هماهنگ شده است.

در حالی که بلافاصله برای تولید تولید نمی شود، مفهوم Imagine Kia اشاره به عناصر طراحی داخلی و خارجی می شود که می تواند برای مدل های تولید آینده از نام تجاری سازگار باشد.

 

فناوری

اولین فناوری جهان بهینه سازی و شخصی سازی کابین، تجزیه و تحلیل حالت احساسی راننده در زمان واقعی از طریق تکنولوژی تشخیص زیستی مبتنی بر هوش مصنوعی است. این فن آوری، با توجه به ارزیابی خود، حالت محیط عاطفی راننده را کنترل می کند و شرایط محیطی را که با حس های انسانی درون کابین تغییر می کند، ایجاد می کند و موجب تجربه تحرک پذیری بیشتر می شود. تکنولوژی یادگیری AI، سیستم را قادر می سازد که پایه ای در رفتار کاربر ایجاد کند، و سپس شناسایی الگوها و روندهای مربوط به سفارشی سازی کابین.

 

سیستم READ در کنار V-Touch، اولین فناوری کنترل مجدد لمسی مجازی در جهان است که دوربین سه بعدی را برای نظارت بر چشم کاربران و نوک انگشتان خود استفاده می کند. V-Touch به اشخاص اجازه می دهد تا چندین ویژگی در خودرو را با استفاده از حرکات ساده انگشت، تنظیم نورپردازی کابین، سیستم های تهویه مطبوع (گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع) و سیستم های سرگرمی به کار گیرند. سیستم به طور بالقوه نیاز به دکمه ها یا رابط صفحه لمسی را حذف می کند.

یکی دیگر از ویژگی های سیستم READ نوآورانه، فن آوری صندلی لرزش موسیقی پاسخ کیا است، که در آن اشخاص احساس «آهنگ های مورد علاقه خود را به عنوان آنها به آنها گوش می دهند. تکنولوژی پردازش سیگنال مبتنی بر حسگر با توجه به فرکانس صدا موسیقی، ارتعاش های صندلی را تطبیق می دهد. صندلی ارتعاش همچنین دارای حالت “ماساژ” برای افزایش راحتی است و می تواند ایمنی را با هشدار های هپتیک مرتبط با سیستم های پیشرفته راننده افزایش دهد.

 

KIA STINGER GTS ،​ پرستو عاشقانه