افزایش ارزش برند هیوندای

افزایش ارزش برند هیوندای

افزایش ارزش برند هیوندای موتور در رتبه بندی جهانی اینتربرند با راهکارهای هوشمند تحرک

طبق گزارش اینتربرند، ارزش برند جهانی هیوندای موتور با 6.3 درصد افزایش سالانه به 15.2 میلیارد دلار در سال 2021، هفتمین سال متوالی آن در میان 30 برند برتر است
– ارزیابی مثبت ناشی از تمرکز هیوندای بر برقی‌سازی و راه‌حل‌های تحرک هوشمند و تعهد است. هیوندای تصمیم دارد تا سال 2045 کربن را خنثی کند و کانال‌های فروش آنلاین را ارتقا بخشد
– تلاش‌های هیوندای موتور برای تقویت قابلیت‌های برند خود به روش‌هایی که مشتریان برای آن ارزش قائل هستند، جوایز و تحسین‌هایی را از سازمان‌های سراسر جهان به ارمغان آورده است.

 

شرکت هیوندای موتور  صعود ثابت خود را در رتبه بندی بهترین برندهای جهانی اینتربرند در سال 2021 نشان داد و در مجموع در رده 35 قرار گرفت، یک پله بالاتر از سال 2020. بر اساس ارزیابی جامع اینتربرند، ارزش برند جهانی هیوندای موتور در سال 3 درصد افزایش یافت. در سال 2021 به 15.2 میلیارد دلار رسید که هفتمین سال متوالی آن در بین 30 برند برتر است.

ارزیابی مثبت اینتربرند از هیوندای موتور مبتنی بر تمرکز سازگار با محیط زیست و آینده‌نگر این شرکت بر برقی‌سازی و راه‌حل‌های تحرک هوشمند، تعهد به محیط زیست و کاهش کربن تا سال 2045 و ایجاد کانال‌های فروش غیر حضوری به عنوان اقدامی پیشگیرانه در برابر کووید است.

از زمان ارزیابی قبلی اینتربرند، هیوندای موتور با پیشروی توسعه اکوسیستم خودروهای تجاری پیل سوختی هیدروژنی در چین و اروپا که توسط برند جدید فناوری پیل سوختی HTWO گروه هیوندای موتور پشتیبانی می‌شود، برقی‌سازی خودرو را دو برابر کرده است.

هیوندای موتور همچنین پلتفرم مدولار جهانی الکتریکی (E-GMP) و برند جدید خودروی الکتریکی باتری اختصاصی IONIQ (BEV) خود را راه اندازی کرد. مجله اتومبیل آلمانی Autozeitung آن را در صدر ارزیابی مقایسه ای خود از خودروهای برقی کراس اوور جمع و جور قرار داد و مدل هایی از برندهای برتر آلمانی را شکست داد.

هیوندای موتور همچنین پروژه ساخت شهر هوشمند را راه اندازی کرد که در آن دستگاه ها و خدمات هوشمند حرکتی آینده را نشان می دهد. هدف این محیط زیست دوستدار طبیعت و انسان محور، استفاده از تحرک هوایی شهری (UAM)، روباتیک و خودروهای برقی مستقل هیوندای برای رسیدگی به مسائل شهرنشینی مانند تراکم و آلودگی است. تا سال 2028، هیوندای موتور قصد دارد یک مدل UAM کاملاً الکتریکی داشته باشد که برای عملیات شهری بهینه شده است و استفاده روزانه از تاکسی های هوایی را تا سال 2030 پیش بینی می کند.

این طرح‌های برق‌سازی و تحرک هوشمند با بیانیه اخیر هیوندای موتور در IAA Mobility 2021 در آلمان تقویت می‌شود که در تمام مراحل از تولید خودرو تا بهره‌برداری و دفع تا سال 2045 به انتشار خالص کربن صفر خواهد رسید. این حرکتی بزرگ به سوی پلتفرم های نسل بعدی و انرژی سبز است.

واکنش فعال هیوندای موتور به چالش‌های بازار ناشی از همه‌گیری کووید-19، مانند گسترش کانال فروش غیر حضوری به ایالات متحده، اروپا، هند و سایر مناطق در سال گذشته، با فوریت‌ رو به رو بوده است. فروش بدون تماس از طریق نمایشگاه هیوندای لایو، و نمایش مدل های جدید خودرو به صورت آنلاین برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا.

امسال، تلاش‌های هیوندای موتور برای تقویت قابلیت‌های برند، جوایزی را در 17 دسته از جمله «طراحی رابط و تجربه کاربری» در Red Dot 2021، جایزه طراحی در سطح جهانی، به ارمغان آورده است که ارزش برند را نیز افزایش می‌دهد.

 


منبع: https://www.hyundaimotorgroup.com

نظرات (1)

مهرداد

واقعا هیوندای داره عالی عمل میکنه. بجاش ما تو ایران داریم درجا میزنیم