اسکوتر کیا موتور

اسکوتر کیا موتور

گروه کیا موتور و هیوندای از اسکوتر برقی با برد 20 کیلومتر پرده برداری نمودند.

این کمپانی یک اسکوتر برقی نمونه اولیه تولید کرده است. این مدل جدید با تکیه بر کانسپت اولیه خود ارائه شده است که دارای نیروی محرک چرخ های عقب ، باتری لیتیوم بسیار توانا و چراغهای جلو و عقب شکیل است

این مدل جدید با تغییر نیروی محرک از جلو به عقب باعث افزایش ایمنی و پایداری شده است. زیرا وزن را در نزدیکی عقب قرار می دهد.

علاوه بر این ، مهندسان گروه برای ارائه سواری نرم، حتی بر روی سطوح خشن ، سیستم تعلیق را به چرخ جلو اضافه کرده اند.

دون جین هیون ، رئیس گروه رباتیک گروه هیوندای موتور ، گفت: “این اسکوتر شخصی سوار شده وسیله نقلیه است که می تواند در خودروهای گروه موتور هیوندای آینده نمایش داده شود. ما می خواهیم زندگی مشتریان خود را تا حد امکان آسان و لذت بخش جلوه دهیم. اسکوتر برقی شخصی ما مسافت را شاد می کند و در عین حال به کاهش انتشار آلاینده ها در مراکز شهر کمک می کند. ”

سیستم هایی همچون استفاده از برق تولید شده برای شارژ هنگام رانندگی که اطمینان می دهد کاربر می تواند سفر خود را یکپارچه انجام ده در این وسیله به کار رفته است.

آخرین نسخه اسکوتر برقی گروه هیوندای موتور دارای باتری لیتیوم 10.5 Ah است. به کمک این باطری این امکان برای اسکوتر فراهم می شود تا حداکثر سرعت 20 کیلومتر در ساعت را بدست آورد و برای تأمین انرژی اسکوتر در حدود 20 کیلومتر با یک بار شارژ کافی باشد.

این اسکوتر با وزن تقریبی 7.7 کیلوگرم ، بسیار قابل حمل است ، در حالی که طراحی منحصر به فرد و کم حجم آن سه برابر است به معنای سبک تر و جمع و جور تر بودن نسبت به هر محصول مشابه است.

این اسکوتر مجهز به صفحه نمایش دیجیتالی است که وضعیت باتری و سرعت آن را نشان می دهد. در حالی که ، برای راندن شب ، اسکوتر جدید به دو چراغ جلو شیک و دو لامپ عقب مجهز شده است.

با افزایش قابلیت استفاده بیشتر ، گروه با در نظر گرفتن توسعه احتمالی بیشتر ، قصد دارد سیستم ترمز احیا کننده را نصب کند تا 7٪ دامنه آن را افزایش دهد.

 

برای مشاهده ویدیوی این محصول کلیک کنید